• piatok | 22.január 2021
  • | dnes: Zora
  • | zajra: Miloš

O firme

onesoft1

Vitajte na našej stránke!

Sme firma, ktorá vyrába mikropočítačovú meraciu a regulačnú techniku so zameraním hlavne na teplárenstvo. Sídlo firmy ONESOFT s.r.o. je v okresnom meste Prievidza. Všetky naše výrobky sú vyrábané v priestoroch našej firmy už vyše 20 rokov.

V ponuke máme viacero typov regulácií, ktoré sa líšia počtom regulačných možností od najmenších ako je MIKROTERM 05 určených prevažne pre vykurovanie rodinných domov a menších objektov a MIKROTERM 05i pre nasadenie do zhoršených podmienok, cez SOFTERM 15, ktorý je už naprogramovaný podľa požiadaviek zákazníka až po modulárny systém OMOS 15, s ktorým máte neobmedzený počet regulačných možností pre vaše technológie.
V ponuke máme aj nové kalorimetrické počítadlo MAXTRONIC 15 pre až dva okruhy horúcej vody.
V spojení so sesterskou firmou ONESOFT MaR, vyrábame pre naše regulátory aj príslušné snímače teploty ponorné Ni1000, príložné Kt10 a teplomerové jímky v nereze alebo medi. Sesterska firma ponuka sústružnícke, zámočnícke práce a sústruženie atypických tvarov.

Pre snímanie hladiny a systému zaplavenia máme v ponuke elektronický snímač hladiny ESH-H a elektronický snímač zaplavenia ESH-Z.

Pre riadiace a monitorovacie systémy ponúkame, možnosť diaľkového monitorovania a riadenia regulačných systémov moderným SCADA systémom PROMOTIC.

pecat spolahlivosti Získali sme Pečať spoľahlivosti za rok 2014 ako spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní.

onesoft2

CELKOVÉ/MESAČNÉ/DENNÉ/ONLINE prístupy od 1.2.2011